31.05.26 Konkursy Biblioteki Publicznej
Uczniowie naszej szkoły w maju wzięli udział w dwóch konkursach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Zaniemyśl.
Pierwszy konkurs pt. "Przepisz to ładnie" skierowany był do uczniów klas czwartych i polegał na przepisaniu i ozdobieniu wiersza polskiego poety.
W tym konkursie wzięło udział dziesięcioro uczniów, a nagrodzone zostały:
– Natalia Owczarzak - I miejsce
– Ida Sobierajska - II miejsce
– Marcelina Paprzycka - II miejsce
– Maja Ostrowska - III miejsce
– Jowita Jankowiak - wyróżnienie
Drugi konkurs skierowany był do starszych uczniów i osób dorosłych. Polegał na przepisaniu wiersza Stanisława Barańczaka (W tym roku obchodzimy 80. rocznicę jego urodzin, a rok 2026 został ogłoszony rokiem Barańczaka). W tym konkursie zwyciężyła Zofia Kurnatowska.
Serdecznie gratulujemy!
