Skip to content (Press Enter)„W HOŁDZIE ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II”
28 i 29 kwietnia 2014 r. upłynął w naszej szkole pod znakiem pieśni, modlitwy i zadumy. Wszystko to za sprawą ważnego wydarzenia, które odbyło się w Rzymie 27.04.2014 r. Rzecz dotyczy kanonizacji Jana XXIII i kanonizacji naszego rodaka i patrona naszej szkoły Jana Pawła II. Uczniowie pod kierunkiem pani wicedyrektor Grażyny Jagodzińskiej, która zadbała o oprawę muzyczną, i pani Małgorzaty Piaseckiej, która czuwała nad częścią recytatorską, przygotowali wzruszające przedstawienie słowno-muzyczne pokazujące piękne, choć czasem trudne życie Jana Pawła II. Przestawienie odbyło się dwa razy. W poniedziałek, 28 kwietnia dla rodziców, dziadków i sympatyków szkoły oraz we wtorek, 29 kwietnia dla społeczności szkolnej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń. Scroll Up