17.06.26 Wycieczka do Poznania

W środę, 17.06.2026 r. uczniowie klasy szóstej uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce edukacyjnej do Poznania.

Podróż rozpoczęliśmy pociągiem, co już było ciekawym doświadczeniem. W stolicy Wielkopolski uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, podczas których mogli rozwijać swoje umiejętności i odkrywać tajniki przygotowywania smacznych kanapek i zapiekanek. Poznali kulisy pracy poznańskiej „Bimby”, dowiadując się wielu interesujących ciekawostek o historii tramwajów.

Na zakończenie dnia młodzież wybrała się do kina na premierę amerykańskiego filmu animowanego „Toy Story 5”, który dostarczył wszystkim wielu emocji, uśmiechu i dobrej zabawy.

To był dzień pełen nowych doświadczeń, wiedzy i wspólnie spędzonych chwil.