12.10.2012 Dzień Edukacji Narodowej
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2012
Dnia 12.10.2012 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, połączona ze ślubowaniem pierwszoklasistów.
W pierwszej kolejności uczniowie klas starszych wraz z p. Agatą Nowacką uświetnili Dzień Nauczyciela pięknymi życzeniami, wierszami wraz z oprawą muzyczną.
W dalszej części akademii pod kierunkiem p. Magdaleny Wieland zaprezentowały się uczennice klasy pierwszej w recytacji wierszy i grze na flażoletach. Następnie w obecności rodziców i społeczności szkolnej dostąpiły zaszczytu oficjalnego pasowania na uczniów naszej szkoły. Dzieci z radością i przejęciem powtarzały za Panią dyrektor Żanetą Kusik słowa przysięgi. Nauczyciele otrzymali kwiaty i życzenia oraz wiele pięknych, ciepłych słów podziękowania za trud, który codziennie wkładają w wychowanie i nauczanie uczniów naszej szkoły.
