Grazynka n 1

POŻEGNANIE

Nie wszystko umiera, czego dotyka śmierć… 

więcej


  eTwinning

Erasmus

E-dziennikOd roku szkolnego 2014/2015 w naszej szkole podstawowej i gimnazjum nauczyciele korzystają z nowoczesnego e-dziennika, czyli dziennika elektronicznego.
Dostęp do e-dziennika odbywa się przez sieć internetową.

Zakres informacyjny przechowywany w dziennikach elektronicznych jest większy niż w tradycyjnych dziennikach papierowych, dlatego jest wygodniejszy i ułatwia pracę nauczycielom. Możliwość dostępu do niego mają również uczniowie i rodzice. Każdy z nich posiada swój login z hasłem i w każdym momencie może wejść na stronę szkolnego e-dziennika. 

Uczniowie mogą w nim sprawdzić, jakie otrzymali oceny w bieżącym dniu, jaka jest ich frekwencja na zajęciach lekcyjnych, kiedy odbędą się sprawdziany, a także jak wypadają z ocenami na tle klasy i szkoły.

Rodzice dzięki dziennikowi mogą codziennie doglądać postępów dziecka w nauce, mając w ten sposób większą kontrolę nad swoimi pociechami. E-dziennik umożliwia również szybszy kontakt z nauczycielami, do których można wysłać „e-dziennikowego e-maila”.Synergia grafika

Od roku szkolnego 2015/2016 dziennik elektroniczny jest dostępny dla wszytskich uczniów i rodziców od klasy I do VIII SP i III GIM. Ponadto wprowadziliśmy zmiany zgodne z wymogami MEN dotyczące zdalnego bezpłatnego dostępu do frekwencji i ocen przez uczniów i rodziców.
baner e dziennik 3   Synergia LOGO full color 650x213 kopia  Kliknij i zaloguj się

banner synergia bezplatna 22042015 kopia