ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

O godzinie 9:00 w holu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pigłowicach dyrekcja, kadra pedagogiczna, rodzice oraz uczniowie rozpoczęli rok szkolny 2022/2023. Podczas wakacji p. Małgorzata Piasecka, p. Sylwia Antkowiak i p. Anna Marczak zdały egzamin na stopień nauczyciela mianowanego i otrzymały akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela na stopień nauczyciela mianowanego. Serdecznie gratulujemy.

1 września to wyjątkowy dzień szczególnie dla dzieci, które dzisiaj zaczynają swoją szkolną przygodę. Wracamy do nauki, wraca także to, co w szkole uczniowie lubią najbardziej - szkolne imprezy, uroczystości, zabawy i wycieczki.

Uczniowie, życzymy Wam sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, wspaniałych wycieczek, które często mają większą wartość edukacyjną niż godziny spędzone w szkolnych ławkach. Rodzicom życzymy jak najwięcej radości ze swoich pociech i odnoszonych przez nich sukcesów, i tych małych i dużych.

Nauczycielom życzymy satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć i wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pigłowicach