FESTYN RODZINNY NA POŻEGNANIE LATA

W piątek, 2 września 2022 r. w godzinach popołudniowych, w naszej szkole odbył się festyn na pożegnanie lata.

Na wszystkich czekało wiele atrakcji, w tym między innymi: alpaki, malowanie na stretchu, zawody sportowe, kolejka oraz zamek dmuchany.

W trakcie festynu można było także spróbować pysznych gofrów, kiełbasek z ogniska oraz ciast przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. Wśród dzieci dużym powodzeniem cieszyła się również wata cukrowa. Po pełnych radości twarzach uczestników festynu można było domniemywać, że był to szczególnie miły czas dla wszystkich rodzin, połączony z integracją społeczności szkolnej. I jak to zwykle bywa w miłej atmosferze, przy pięknej pogodzie i dobrych humorach czas festynu szybko minął. Z rodzinnej biesiady pozostały nam jedynie miłe wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu, bardzo dziękujemy.