WYCIECZKA DO KINA Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA

Z okazji Dnia Chłopca w środę 28 września uczniowie klas 4-7, wybrali się do kina Baszta w Środzie Wlkp. i obejrzeli film pt. "Tedi i szmaragdowa tablica".Główny bohater pragnie zostać zaakceptowanym przez swoich kolegów archeologów. Ciąg niefortunnych zdarzeń doprowadza do uwolnienia klątwy szmaragdowej tablicy i wtedy zaczyna się przygoda pełna niespodziewanych zdarzeń. Celem wycieczki do kina było nie tylko miłe spędzenie czasu, ale także wdrażanie do właściwych zachowań, rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń.