ŚWIĄTECZNA ATMOSFERA

Przedostatni i ostatni dzień w szkole, poprzedzający Święta Wielkanocne, różnił się od pozostałych. Uczniowie klas I-VIII wzięli udział w, wielkanocnym śniadaniu, które było tak naprawdę wielkim, rodzinnym spotkaniem. Smakołyków nie brakowało, były wszelkie tradycyjne, wielkanocne dania. Przyszedł również „ Zajączek”. Wytworzyła się miła i serdeczna atmosfera, i tylko życzyć, aby nastrój świątecznej radości przetrwał w nas jak najdłużej.

Dziękujemy Rodzicom uczniów za pomoc i zaangażowanie w organizację tego świątecznego dnia.