RUNDA ELIMINACYJNA

W dniu 5.04.2023 r. przy Szkole Podstawowej w Zaniemyślu odbyła się runda eliminacyjna XIII EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2023 W PIŁCE NOŻNEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW.

Nasza grupa uczniów klasy V, VI oraz VII zdobyła zaszczytne I miejsce. Trzeba przyznać, że od początku nasza drużyna grała bardzo dobrze. Nasi uczniowie wygrali z uczniami:
z Zaniemyśla I 6 : 0,
Chociczy 15 : 0,
Zaniemyśla II 8 : 0
oraz Nowego Miasta 7: 0.

Serdecznie gratulujemy uczniom, ale także nauczycielowi wychowania fizycznego panu Waldemarowi Grześkowiakowi, który mobilizuje ich do gry oraz kształci na wspaniałych piłkarzy.