PASOWANIE NA UCZNIA

W dniu 29.11.2022 r. odbyło się w naszej szkole pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klasy I.

Pasowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem. Dzieci wystąpiły w cudownym programie artystycznym, lecz największym przeżyciem dla nich, był moment pasowania. Pani Dyrektor Żaneta Kusik- Wełnicka poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy samych sukcesów!!!