NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA W NASZEJ SZKOLE

W dniu 28.04.2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty program artystyczny z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęliśmy go od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Program uświetniły występy naszych uczniów klas I-III oraz wokalistek i tancerek z klas IV-VIII. Układy choreograficzne powstały dzięki pomocy pani Agnieszki Skarbeckiej ze Skarbnica Talentów, która prowadzi grupę baletową w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim Nauczycielom, Uczniom i ich Rodzicom za ich wkład w przygotowanie występu.

Było uroczyście i wzruszająco.

Po występie artystycznym pani dyrektor Żaneta Kusik-Wełnicka podziękowała uczniom i nauczycielom, a widzowie nagrodzili artystów wielkimi brawami.