SPOTKANIE Z PANIĄ PAULĄ Z TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE ODDZIAŁ W ŚRODZIE WLKP.

Dnia 27.04.2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Lekarzy Weterynarii.

Z tej okazji zaprosiliśmy Panią Paulę z Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Środzie Wlkp. Dzieci miały okazję wysłuchać porad jak właściwie opiekować się swoimi pupilami, choć z tym temacie miały bardzo dużą wiedzę. Jednak największą atrakcją tego spotkania była możliwość poznania Mundzia, psa pani Pauli. Dzieci z przedszkola, oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III były zachwycone.