ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 I POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

W piątek 23.06.2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 i pożegnanie klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Nastąpiło także uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VI.

Na uroczystość przybyli wychowawcy, nauczyciele i rodzice absolwentów.

Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie, aktywność, a także za osiągnięcia w konkursach. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Część oficjalną uświetniło pełne gratulacji i życzeń przemówienie Pani Dyrektor – Żanety Kusik – Wełnickiej skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Życzymy wszystkim naszym absolwentom powodzenia, radości i sukcesów w dalszej edukacji. Świat należy do Was!