WARSZTATY KRAWIECKIE

W kwietniu uczniów klasy IV oraz V odwiedziła pani Hanna Malińska i przeprowadziła warsztaty krawieckie. Pani Hania zaprezentowała uczniom maszynę do szycia oraz różne akcesoria niezbędne do prac krawieckich. Każdy mógł spróbować swoich umiejętności podczas szycia na maszynie. Warsztaty krawieckie to kreatywna zabawa modą! Na zajęciach zaczynaliśmy od igły i nitki, następnie przeszliśmy do szycia na maszynach, dalsze cele wyznaczyła wyobraźnia naszych młodych projektantów. Najważniejsze i najciekawsze jest to, że uczniowie uszyli dla siebie komin i czapkę na chłodniejsze wiosenne dni.

Dziękujemy pani Hani za wspaniale przeprowadzone warsztaty. Była to okazja, by odkryć umiejętności naszych uczniów i sprawdzić się w tak wyjątkowym i potrzebnym zawodzie związanym z krawiectwem.

W nagrodę za ciężką pracę uczniowie otrzymali od p. Hani piękne piórniki. DZIĘKUJEMY