PIERWSZY DZIEŃ REKOLEKCJI

20.12.2022 r. w naszej szkole odbył się pierwszy dzień rekolekcji.

Klasy 1 - 5 swoją uwagę skupiły na temacie przewodnim "Przyjaciel skarb największy", a uczniowie klas 6-8 "Miłość dar i zadanie". Konferencje wygłosili ks. Adam Kwiatkowski oraz ks. Michał Lewandowski. Zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty taneczne prowadzone przez panią Agnieszkę Skarbecką, warsztaty muzyczne wyśpiewane przez panią Martę Łuczak - Nowak oraz warsztaty sportowe prowadzone przez misjonarza Klaudio. Wszystkie klasy miały możliwość uczestniczyć w spotkaniu z misjonarzem Klaudio, który opowiedział o pracy w Brazylii.