Wspaniałe zajęcia w Skarbnicy Talentów w Kórniku

W dniu 2.11.2022 r. uczniowie klas I -III odwiedzili Skarbnicę Talentów w Kórniku prowadzoną przez p. Agnieszkę Skarbecką.

Uczestniczyli tam w profesjonalnych zajęciach akrobatycznych, ćwiczeniach z użyciem szarf oraz zajęciach plastycznych. Każde z proponowanych ćwiczeń było bardzo atrakcyjne i stanowiło duże wyzwanie dla dzieci. Ćwiczenia, choć niekiedy trudne, były dla uczestników przede wszystkim znakomitą zabawą i równocześnie sprawdzianem ich umiejętności fizycznych. Byliśmy pod wrażeniem świetnego doboru zadań, ćwiczeń oraz figur akrobatycznych.

Serdecznie dziękujemy p. Agnieszce, p. Joannie i p. Krystianowi za przeprowadzenie niezwykle ciekawych zajęć, oraz za okazaną nam cierpliwość i życzliwość.