FESTYN RODZINNY

W słoneczne popołudnie dnia 2.06.2023 r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności szkolnej.

Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Duże zainteresowanie i emocje wywołały atrakcje dla dzieci. Były m.in. dmuchane zamki, kolejka i malowanie na folii stretch. Przez cały czas towarzyszyły nam milusińskie alpaki Sayan i Vito Alpaki Piaska - Nowe Miasto nad Wartą.

Starsi uczniowie rozegrali mecz piłki nożnej. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez Rodziców naszych uczniów oraz stoisko z przepysznymi goframi. Nie zabrakło również waty cukrowej oraz kiełbasek z ogniska.

Gwiazdami sceny Festynu Rodzinnego były dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczennice klas III-IV, które prezentowały przepiękne układy baletowe pod kierunkiem pani Agnieszki Skarbeckiej Skarbnica Talentów.

Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas.

Dziękujemy Rodzicom i wszystkim osobom, którzy pomogli w organizacji festynu oraz za wspólne spędzenie pięknego popołudnia.

Dyrekcja oraz Nauczyciele SP w Pigłowicach