CZĘŚĆ USTNA FINAŁU OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KONSTANCINIE-JEZIORNEJ.

W dniu 15.04.2023 r. Gabriela Fechner-Kowalska, uczennica klasy VIIIb, brała udział w części ustnej finału Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych w Konstancinie-Jeziornej. Zdobyła tam tytuł Laureata i zajęła 10. miejsce w Polsce, a jej wypowiedź ustna została oceniona na maksimum punktów. To ukoronowanie wszystkich wysiłków, które wkładała, przygotowując się do rożnych konkursów. Jesteśmy wszyscy bardzo dumni.