ASY INTERNETU – MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA O BEZPIECZEŃSTWIE W SIECI

15.03.2023r. uczniowie klas I-III oraz IV-VII wzięli udział w Międzynarodowej Konferencji o Bezpieczeństwie w sieci w oparciu o wartości programu Asy Internetu. Celem konferencji było wzmacnianie w dzieciach wartości, które pomogą im uniknąć zagrożeń w internecie oraz wsparcie nauczycieli w tym zakresie. Podczas konferencji rozmawialiśmy, jak być w sieci mądrze i umiejętnie korzystać z potencjału internetu. Tematami przewodnimi w tym roku były: odwaga, rozsądek i wielokulturowość. Najpierw uczniowie zapoznani zostali z netykietą na czacie podczas konferencji a potem włączyli się w spotkanie i pracowali z materiałami udostępnionymi na stronie Asy Internetu.