GMINNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY

W dniu 10.12.2022 r. wzięliśmy udział w Gminnym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbył się w hali widowiskowo - sportowej w Zaniemyślu. Przybyłych gości przywitała wójt Gminy Zaniemyśl p. Justyna Dąbrowska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zaniemyślu p. Katarzyna Kicinska – Pajchrowska.

Podczas Jarmarku można było posłuchać i zobaczyć wspaniałe występy dzieci z niepublicznego przedszkola „Tygryski”, oddziałów przedszkolnych 0a oraz 0b.

Pod kierunkiem p. Agnieszki Skarbeckiej w przepięknym pokazie baletowym wystąpili najmłodsi oraz uczniowie naszej szkoły, a także grupa baletowa reprezentująca Skarbnicę Talentów.

Osoby odwiedzające nasze stoisko mogły kupić prawdziwe, świąteczne arcydzieła.

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do tych,
którzy bezinteresownie włączyli się do zorganizowania tak wyjątkowego przedsiewziecia
oraz tych, którzy zakupili świąteczne ozdoby.

Głównym koordynatorem, a zarazem wykonawcą przepięknych świątecznych rękodzieł była p. M. Baumgart oraz p. Anna Niemier.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.