Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu

W dniu 10.11.2022 r. nasi Uczniowie mieli okazję zaprezentować program artystyczny w ramach gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu. Było wzniośle i wzruszająco.

Na scenie wystąpili aktorzy, wokaliści i tancerze z klas 4-8. Wieczorem sala rozbrzmiewała dźwiękami znanych pieśni patriotycznych oraz współczesnych utworów podejmujących tematykę wolności i miłości ojczyzny. Nie zabrakło również nawiązań do epoki Słowackiego i Mickiewicza w Roku Romantyzmu Polskiego. Całość uzupełniła pantomima i improwizacje taneczne przygotowane we współpracy z panią Agnieszką Skarbecką ze Skarbnica Talentów. Nad całością przygotowań czuwały panie Małgorzata Piasecka i Marta Baumgart.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego spektaklu:

Uczniom, którzy opanowali tremę i wystąpili na scenie jak profesjonaliści – byliście WSPANIALI!

Rodzicom, którzy byli obecni podczas spektaklu, wspierali przygotowania dzieci i zorganizowali wspaniałe kostiumy;

Nauczycielom, którzy wspierali wokalnie naszych uczniów - paniom Monice Fludrze i Dominice Sikorskiej oraz pani Malwinie Szymkowiak, która przygotowała piękną dekorację;

Dyrekcji GOK-u w Zaniemyślu oraz jego pracownikom - panom Piotrowi i Wojciechowi - za wsparcie podczas prób i zrealizowanie występu od strony technicznej

oraz wszystkim szanownym Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i nagrodzili nasz występ długimi owacjami.