Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

NIEPOWTARZALNY TALENT WOKALNY JAKUBA KOŚMIDRA

Dnia 7 listopada 2017 r. w Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp. odbył się XIV Międzypowiatowy Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych organizowany przez Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp.
W konkursie zaprezentowali się licznie zgromadzeni uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Na uroczystość zaproszony został Starosta Średzki pan Marcin Bednarz i Burmistrz Środy Wlkp. pan Wojciech Ziętkowski. Wszyscy wykonawcy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych. Po długich naradach przewodniczący jury pan Przemysław Piechocki ogłosił werdykt, w którym uczeń Naszej szkoły uzyskał najwyższe, bo I miejsce deklasując tym samym pozostałych uczestników konkursu. W nagrodę Jakub Kośmider z rąk dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych, pana Bogusława Biernata otrzymał voucher o wartości 400 zł do zrealizowania w sklepie Panda.