Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Punktualnie o godzinie 9.00 - 4 września zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zebrał wypoczętych uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi szkoły i rodziców na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

Pani dyrektor Żaneta Kusik powitała uroczyście wszystkich zgromadzonych, poinformowała o pracach przeprowadzonych podczas wakacji i zmianach organizacyjnych szkoły.

Następnie uczniowie swoim występem pożegnali wakacje, przywitali nowy rok szkony i upamiętnili rocznicę wybuchu II wojny światowej, złożyli kwiaty pod popiersiem patrona szkoły Jana Pawła II.

P. Sylwii Spychalskiej został uroczyście wręczony akt mianowania na nauczyciela kontraktowego.

Wśród gości, którzy zabrali głos na rozpoczęciu roku szkolnego był p. wicewójt Bogdan Schwanke i ks. Sławomir Krzeszewski.