Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

„WSPÓLNE BIESIADOWANIE Z RODZICAMI PRZY DRUGIM ŚNIADANIU”

W sobotę, 9.09.2017 r. odbył się Festyn na Zakończenie Lata pt. „WSPÓLNE BIESIADOWANIE Z RODZICAMI PRZY DRUGIM ŚNIADANIU”. Pogoda była wyśmienita, a festyn cieszył się dużą popularnością. Na wszystkich czekała mała gastronomia, którą wykonali rodzice naszych uczniów. Zostało przygotowanych wiele atrakcji, które umiliły czas całym rodzinom. Nie udałoby się nam to przedsięwzięcie, gdyby nie pomoc i wsparcie rodziców, którym los uczniów naszej szkoły nie jest obojętny. Chylimy czoła przed osobami, którzy udzielili nam wsparcia, nie szczędząc serca dla dobra dzieci.
Serdecznie Państwu za to dziękujemy!!!

Dyrekcja i Nauczyciele