Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

MISTRZOSTWA ŚWIATA W KARATE W ANGLII
W dniach od 27 do 29 października w miejscowości Crawley pod Londynem w Wielkiej Brytanii odbywały się Mistrzostwa Świata Karate FSKA. Brało w nich udział ponad 600 zawodników z 18 krajów. Wśród nich znalazły się także zawodniczki Klubu Sportowego Tiger Zaniemyśl, dwie obecne uczennice naszej szkoły - Oliwia Jaworska i Katarzyna Lewandowska, oraz była uczennica naszej szkoły - Wiktoria Lewandowska. Reprezentując Polskę, Katarzyna Lewandowska wywalczyła złoty medal w konkurencji kumite i brązowy medal w kata w kategorii 11-12 lat kobiet. Wspólnie dziewczyny zdobyły srebrny medal w kata drużynowym w kategorii 13-14 lat kobiet, a z kolegami z klubu Dynamic Akademia Karate z Poznania dwa złota w kategorii kata mix 11-12 oraz 13-14 lat. Do startu w zawodach przygotowała je trenerka klubu - p. Monika Mydlarz.