Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

MIŚ PADDINGTON
Dnia 24.11.2017r.
z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia zawitał do naszej szkoły Miś Paddington. Dzieci podczas spotkania dowiedziały się w jaki sposób zachęcać swoich rodziców do czytania książek i jak najczęściej poprzez książki „wyruszać” w podróż. Okazuje się, ze książka oraz wyobraźnia są najprostszym i najtańszym sposobem na poznanie świata. Miś Paddington podczas spotkania zabawiał dzieci opowiadając śmieszne historie, czytał fragmenty książki, zachęcał zabaw w języku angielskim. Dzieci mogły doskonalić swoje zdolności twórczego myślenia zjadając na niby marmoladę ze słoika oraz zdolności aktorskie odgrywając radość i smutek. Przed zakończeniem spotkania dzieci pozowały wraz z Misiem Paddingtonem do wspólnej fotografii. Każde dziecko otrzymało prezent – zakładkę do książki, która na pewno będzie przypominała im to spotkanie.