Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

17 października 2017 - Wycieczka na Stadion Lecha Poznań

17 października dzieci z przedszkola Tygryski i oddziału przedszkolnego wybrały się do Poznania aby zwiedzić stadion Inea Lecha Poznań. Ponieważ szkoła to nie tylko nauka, ale także rozwijanie zainteresowań, cała grupa podczas zwiedzania stadionu dała się poznać jako najlepsi kibice, słyszało nas całe miasto. Bezcenne było zwiedzenie nie tylko murawy boiska i trybun, ale także wnętrza stadionu: szatni gości, sali konferencyjnej i wielu innych miejsc w doborowym towarzystwie Koziołka – maskotki drużyny. Całości dopełniło wspólne zdjęcie przy Lokomotywie Kolejorza.