Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

JASEŁKA W SZKOLE.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również dzieci.

22 grudnia 2017 roku odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów klas I - IV szkoły podstawowej, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Na przedstawieniu obecni byli Pan Wicewójt Gminy Zaniemyśl Bogdan Szwanke, Pani Dyrektor Grażyna Jagodzińska, Pani Wicedyrektor Żaneta Kusik, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Babcie, Dziadkowie oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły. Przed rozpoczęciem programu jasełkowego pan Wicewójt złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed publicznością. Salę zdobiła piękna dekoracja. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Gra małych aktorów była pełna otwartości, szczerości oraz ciepła. Po zakończonych jasełkach pani dyrektor Grażyna Jagodzińska podziękowała dzieciom za piękny występ i złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.