Z życia szkoły – rok szkolny 2017/2018

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

BAŚNIOWY DZIEŃ MAMY I TATY
29 maja 2018 r. uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej świętowali wyjątkową uroczystość Baśniowy Dzień Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały krótkie życzenia w formie wierszyków oraz śpiewały piosenki zadedykowane Mamie i Tacie. Uczniowie klasy II i III pod kierunkiem pani Moniki Fludry zaprezentowały taniec ludowy „Oberek”. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć. Wzruszeń, serdeczności nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.