WYCIECZKA DO PIEKARNI I CUKIERNI ŁOBZA

Dnia 22 maja 2017r. dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do piekarni „Łobza” w Łęknie. Panowie piekarze oprowadzili nas po swoim miejscu pracy i pokazali w jaki sposób tworzy się chleb. Mogliśmy nawet uformować ciasto na nowo powstające bochenki. Na własnej skórze poczuliśmy jak wysoka temperatura jest potrzebna do wypieczenia pieczywa.. Pod koniec zwiedzania, dzięki uprzejmości Panów każdy z nas otrzymał ciepłą, świeżo upieczoną bułeczkę, które chwile potem zjedliśmy.