TEATR ANIMACJI W POZNANIU
W czwartek 06.10.2016r. Tygryski oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się do Teatru Animacji w Poznaniu na spektakl, pt. "Żabka". Jest to historia pewnej małej uroczej żabki, która wraz z przyjaciółmi pokonuje codziennie przeszkody i mierzy się z życiowymi dylematami. Zmaga się z takimi uczuciami jak utrata bliskiej osoby, przyjażń, niepokój i niespełniona miłość. Tematy choć poważne przysporzyły nam wiele radości i śmiechu. Poniżej można zobaczyć krótką fotorelację z wycieczki.