W NAGRODĘ DO PIZZERII...

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z rodzicami uzbierali w pierwszej połowie października 500  kg kasztanów. Największy wkład w zbiórkę surowca mieli uczniowie klasy III szkoły podstawowej, którzy uzbierali 200 kilogramów kasztanów, pobijając tym samym ubiegłoroczne wyniki oraz deklasując inne klasy! W związku z tym otrzymali główną nagrodę w postaci klasowej wycieczki do pizzerii. W Mikołajki, czyli 6 grudnia 2016 r. udaliśmy się do Pizzerii Na Plażowej w Zaniemyślu. Kasztany zebrane w szkole trafiły do Koła Łowieckiego nr 72 Zdrój w Zaniemyślu do pana Krzysztofa Baczyńskiego. Panią Mariolę Helwig jako organizatora konkursu oraz nauczycieli szczególnie cieszy fakt, że do akcji włączają się całe rodziny, które pomagają swoim pociechom w zbieraniu kasztanów. Przy okazji osiągnęliśmy fantastyczny efekt pedagogiczny - Rodziny, szukając kasztanów we wszystkich alejkach, parkach, spędzają ze sobą bezcenny czas.