UROCZYSTE PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I

"Pierwsza klasa jest wspaniała, to przyjaciół grupa cała"... tymi słowami rozpoczęliśmy w dniu 3 listopada 2021 r. pasowanie uczniów klasy I. Podczas trwania programu artystycznego mogliśmy zaobserwować umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne wszystkich pierwszaków.

Nie zabrakło również żartobliwych wtrąceń i uśmiechów. Najważniejszym momentem było jednak samo ślubowanie i pasowanie, którego dokonała pani dyrektor Żaneta Kusik-Wełnicka. W ten sposób dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów naszej szkoły.