SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PRZYRODNICZYM

4 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Przyrodniczego. Wzięło  w nim udział 16 uczniów z 5 gimnazjów w powiecie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan Włodarczak z klasy III oraz Ewelina Michalska i Klaudia Szafrańska z klasy II.

Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były zanieczyszczenia środowiska i zdrowie człowieka.
Z naszych uczniów najlepszą wiedzą wykazał się Jan Włodarczak, który zajął drugie miejsce. Gratulujemy!