KONCERT W BOJANOWYM GNIEŹDZIE

W sobotę, 24 września w ośrodku rekolekcyjno- wypoczynkowym „ Bojanowe Gniazdo” w Zaniemyślu wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z koncertem składającym się z trzech części „Na chwałę Bożą”, „ Z nutką patriotyczną” oraz „ Wspomnień czar”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Całą oprawą muzyczną i przygotowaniem uczniów zajęła się dyrektor szkoły Pani Grażyna Jagodzińska. Koncert dostarczył zaproszonym gościom i seniorom wiele wrażeń, emocji i wzruszeń. Podczas swojego występu młodzi artyści zafascynowali widownię, porywając ją w wir wspólnego śpiewu, a nawet tańca.