JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GOKIR ZANIEMYŚL

W minioną sobotę 4 grudnia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zaniemyślu w godzinach od 11.00 do 16.00 można było nabyć przepiękne rękodzieła, wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli ze szkoły w Pigłowicach. W tej przeświątecznej atmosferze można było napić się też kawy, herbaty i zjeść coś słodkiego. Ci którzy nas odwiedzili przekonali się na pewno, że takie pięne ręcznie wykonane ozdoby mogą być wspaniałym pomysłem na prezent i wprowadzą świąteczną atmosferę do wszystkich domów.