DZIEŃ MAMY I TATY - GOKIR

26 maja na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Zaniemyślu dzieci z klas II uczciły Święto Mamy i Taty prezentując piękny program artystyczny, który dostarczył miłym Gościom wielu wzruszeń, ale też rozbawił.
Występ rozpoczął się polonezem w wykonaniu zespołu dzieci z klas I – III, który zachwycił widzów. Dzieci z ekspresją recytowały wiersze, śpiewały piosenki i doskonale grały swoje role w zabawnej inscenizacji. Rodzice dumni z występów swoich pociech nagrodzili je rzęsistymi brawami, uściskami i całusami
Dyrektor szkoły,
 pani Grażyna Jagodzińska podziękowała wszystkim Rodzicom
za przybycie na uroczystość, życząc dużo zdrowia, radości i uśmiechu