DZIEŃ MAMY I TATY 2017 – MALUCHY

We wtorek 30.05.2017r. uczciliśmy święto naszych najbliższych i najukochańszych Rodziców. Dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego zaprosili swoje Mamy oraz Tatusiów na krótki program artystyczny, właśnie w ich wykonaniu. Nie zabrakło chwil wzruszeń, ale także i śmiechu. Tańce, piosenki, wierszyki i życzenia skierowane z okazji ich święta zapewne pozostaną w sercach dumnych Rodziców na długi czas. Po wystąpieniu dzieci wręczyły swoim gościom przepiękne prezenty i wspólnie udaliśmy się na słodki poczęstunek.