PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY

Dnia 13.10.20016 r. w czwartek uczniowie naszej szkoły udali się na pielgrzymkę do Częstochowy. Na miejscu wybraliśmy się na mszę. Nasz poczet sztandarowy ustawił się na murach obok setek innych. Podczas mszy śpiewaliśmy wiele różnych pieśni, nie zabrakło oczywiście Barki - ulubionej pieśni Jana Pawła II. Później wybraliśmy się do kaplicy, bo pochylić się przed cudownym obrazem. Mimo że w Częstochowie było zimno, nikt nie przejmował się tym. Niestety czas szybko minął i musieliśmy wracać. Po kilkugodzinnej podróży wróciliśmy zmęczeni, ale radośni.

Jan Włodarczak