CHOCZA - WIOSKA INDIAŃSKIA

Dnia 20.04.2017r., Tygryski oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się do Chocza - wioski Indiańskiej, gdzie czekało mnóstwo atrakcji. Przywitały nas bardzo sympatyczne kowbojki, które towarzyszyły nam podczas całej wycieczki. Najpierw poszliśmy do szeryfa, który właśnie wrócił z poszukiwania złończyców i wraz z nim zwiedziliśmy całą wioskę. Musieliśmy przejść bardzo trudny tor przeszkód, za co otrzymaliśmy indiańskie imię oraz tatuaż, wzieliśmy udział w zawodach rzucania tomahawkiem, podkową oraz kapeluszem i wiele wiele innych.Poznaliśmy tajemnicę wydobywania złota dzięki staremu traperowi, który w nagrodę podarował nam złote monety. Wiele radości przysporzyły nam również zawody w dojeniu krów oraz przeciaganiu linu. W ramach pamiątki każde dziecko otrzymało 3 mln dolarów z własnym wizerunkiem oraz list gończy na 50 tys.dolarów (cenna z nas grupa przedszkolaków :-)).