NIEZWYKŁY PREZENT DLA UCZNIÓW KLASY III OD GWIAZDORA

Poniedziałkowy poranek, 2 stycznia 2017 roku nie był dniem słonecznym, ale niezwykle mocno były słoneczne i uśmiechnięte buzie dzieci z klasy III szkoły podstawowej. Uczniowie ze zniecierpliwieniem oczekiwali tego dnia na zrealizowanie świątecznego prezentu od Gwiazdora. Autobusem szkolnym wyruszyliśmy do „Oazy” Kórnickiego Centrum Rekreacji i Sportu w Kórniku, aby oddać się dwugodzinnemu pobytowi z atrakcjami wodnymi na tamtejszej pływalni. Podróż przeminęła błyskawicznie, ku zdziwieniu, ale także zadowoleniu naszych najmłodszych, że już są na miejscu.

W autokarze zapanowała radosna wrzawa, dało się słyszeć plany najmłodszych jak będą się kąpać i zjeżdżać na zjeżdżalni. Po dwugodzinnych szaleństwach i wodnych uciechach nadszedł wyznaczony czas na powrót do Pigłowic.