BALIK KARNAWAŁOWY

Tradycją naszej szkoły jest coroczny balik karnawałowy. Uczniowie kl. I-III szkoły podstawowej mieli swoją imprezę 28 stycznia 2017 r. W sobotnie przedpołudnie, sala wypełniła się księżniczkami, piratami, wróżkami, rycerzami, policjantami i różnymi barwnymi postaciami z bajek, filmów i z wyobraźni. Wspólnie z uczniami klas I-III bawili się nauczyciele, rodzice i młodsze rodzeństwo. Rozpoczęły się tańce w najrozmaitszych rytmach i choć techniki tańca były różne, wszyscy bawili się doskonale. Szalona zabawa karnawałowa pt. Przygoda w Zoo” była prowadzona przez panią Wiolettę Kaźmierczak i dostarczyła wszystkim wiele radości i wspomnień.