ANDRZEJKOWE HARCE.

Andrzejki to specjalna okazja do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed adwentem. W Szkole Podstawowej andrzejkowe harce miały miejsce już w czwartek,

24 listopada 2016 roku. W zabawie uczestniczyły dzieci z klas I-III. Na uroczystości pojawiły się również wróżki, które przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość m. in. jaki zawód będą wykonywać, gdzie udadzą się w podróż, co czeka ich w przyszłości. Było przy tym dużo żartów i śmiechu. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy i tańce przy największych przebojach. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Zabawę andrzejkową umilił słodki poczęstunek, a także przygotowane przez rodziców domowe słodkości .