Z życia szkoły – rok szkolny 2015/2016

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2015/2016. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

WYCIECZKA DO BERLINA

10 czerwca 2016 roku uczniowie klas 4-6 i gimnazjum pojechali do Berlina. Najpierw wybraliśmy się do muzeum techniki. Oglądaliśmy tam stare radia , telewizory, samochody, rowery i pociągi. Potem pojechaliśmy do Muzeum Historii Naturalnej. Widzieliśmy kamienie różnych rodzajów wypchane zwierzęta i filmu o powstaniu Ziemi. Następnie wchodziliśmy na kopułę Parlamentu. Zobaczyliśmy stamtąd pięne widoki stolicy Niemiec. Potem poszliśmy obejrzeć Bramę Brandenburską , gdzie zrobiliśmy sobie razem zdjęcie. Następnie poszliśmy do autobusu i pojechaliśmy do Polski. Wycieczka bardzo się nam podobała i chcielibyśmy tam wrócić!