Z życia szkoły – rok szkolny 2015/2016

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2015/2016. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

EUROWEEK – SZKOŁA LIDERÓW
W dniach 13 – 17 października 2016 roku
uczniowie klas 4-6 SP wybrali się na wycieczkę do Międzygórza na obóz językowy EuroWeek. Obóz ten pozwolił młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy oraz poznać kulturę, historię i obyczaje krajów z Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki i Azji. Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, prezentacji, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy Europejskiego Forum Młodzieży z Azerbejdżanu, Indii, Filipin, Guatemali, Etiopii, Kenii, Łotwy, Francji, Hiszpanii i Meksyku.
Każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia językowego.