Z życia szkoły – rok szkolny 2015/2016

W niniejszej zakładce przedstawiamy Państwu wszystkie ważniejsze uroczystości i wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole lub były z nią związane w roku szkolnym 2015/2016. Wszystkie wydarzenia ustawiono według daty.

"DLA MAMY I TATY TEN WIERSZYK..." - pod takim hasłem 30 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu odbyło się spotkanie z okazji święta Mamy i Taty. Dzieci tańczyły spiewały i recytowały, a rodzice z zapartym tchem i nieskrywanym wzruszeniem słuchali i oglądali. Było bardzo pieknie i uroczyście.

Ponadto w piątkowe popołudnie – 3 czerwca – uczniowie szkoły podstawowej umilili spotkanie Koła Emerytów i Rencistów w Zaniemyślu. Dzieci zaprezentowały program z okazji Dnia Mamy i Taty. Goście z przyjemnością wysłuchali wierszy i piosenek, a na koniec obdarowali małych aktorów cukierkami.