Do świąt pozostało:
December 23, 2019 15
Years
Months
Days
Hours
Mins.
Secs.

Grazynka n 1

POŻEGNANIE

Nie wszystko umiera, czego dotyka śmierć… 

więcej


 KALENDARIUM IMPREZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

WYDARZENIA NAUCZYCIELE
WRZESIEŃ
02.09. - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 M. Padarz
06.09. - Festyn rodzinny na pożegnanie lata pod hasłem: "Podwieczorek pod chmurką" Wszyscy nauczyciele
11.09. - Zebranie ogólne dla rodziców dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziału przedszkolnego, klas I-III SP, godz. 17:00 zebranie z rodzicami dzieci z klas IV–VIII SP godz. 18:00 Wszyscy nauczyciele
19. 09 - Wyjazd uczniów klas VA i VBA na wycieczke agroturycztyczną do Stadniny Koni Fiord Młodzikowo B. Przybył, D. Sikorska
 21.09. - Akcja sprzątanie świata pt. hasłem: "Nie śmiecimy,sprzątamy, zmieniamy" Mariola Helwig
25.09. - Wyjazd na mecz Polonia - Zabrze do Środy Wielkopolskiej M. Fludra, W. Grześkowiak
Całoroczny program " Kosmos - odległa galaktyka. S. Antkowiak 
Wyjazd do Stadniny Koni Fiord Młodzikowo dla klas I-III Wychowawcy klas
Całoroczne uczestnictwo w programie "Owoce i warzywa w szkole" klasy I-V SP M.Padarz
23.09. - Wyjazd do Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp.na spektakl pt. Cudowna lampa Alladyna" S. Antkowiak
23.09 - Wyjazd uczniów klas  - VI SP do Poznania na "Opowieści biblijne" M. Piasecka
Całoroczny program "Trzymaj formę", kl. IV-VIII SP M.Helwig, A.Dolata, M. Fludra, W. Grześkowiak
PAŹDZIERNIK Wybory do Samorządu Uczniowskiego G. Piasecka, D. Sikorska
Całoroczna akcja bateria, makulatura. Samorząd uczniowski
Spółdzielnia Socjala Pracownia Art.Zagroda w Dymaczewie Starym dla klas I - III  Wychowawcy klas
08.10 - Wrsztaty naukowe w szkole pt.  "Jak powstaje suchy lód" dla klas I-III M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
17.10 - Wyjazd do Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp na spektakl "Mitologia" dla klas IV-V M. Piasecka
19.10 -  Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży "Drogi Przeszłości"  B. Przybył 
12.10. - Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, klasy IV - VIII SP A. Przybył
Memory Master B. Przybył M. Baumgart
20.10. -  Udział we Mszy Św. W intencji Rocznicy Rozstrzelaia 10 Zaniemyslan w Zaniemyślu; poczet sztandarowy  A. Niemier
22.10. - Ślubowanie klasy I SP A. Marczak
Pola Nadziei - sadzenie żonkili, zbiórka pieniędzy na Hospicjum im. Piotra Króla Samorząd uczniowski
LISTOPAD
Wyjazd na Mecz LECHA POZNAŃ do Poznania. M. Fludra, W. Grześkowiak
13.11 - Zebranie dla rodziców dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziału przedszkolnego, klas I-VIII SP, godz. 17:00     Wszyscy nauczyciele
13.11 - Wyjazd na przedstawienie pt. "Mojżesz Ksiąze Egiptu" do Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp. dla klas I-III M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
 Zabawa Andrzejkowa dla klas I-III SP,  M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
Zabawa Andrzejkowa z wróżbami dla "Tygrysków" i oddziału przedszkolnego  S. Antkowiak, A. Niemier Gołuch, J. Michalska
 28.11-  Dyskoteka Andrzejkowa klas IV–VIII SP Wychowawcy klas
Przygotowanie wiązanki i porządkowanie Grobu Powstańca na cmentarzu we wsi Mądre; klasy VIII SP    D.Sikorska
13.11. - Zebranie z rodzicami dzieci z przedszkola "Tygryski", oddziału przedszkolnego, klas I-III SP, IV-VIII SP  Wszyscy nauczyciele
Wyjazd na obóz językowy EURO WEEK A.Niemier
Udział we Mszy św. w Zaniemyślu w intencji Odzyskania Niepodległości przez Polskę; poczet sztandarowy A. Niemier, 
11.11. - Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości  M. Piasecka
Szkolny Konkurs recytatorski Poezji Patryjotycznej  M. Piasecka
Gminny Konkurs recytatorski Poezji Patriotycznej
Konkurs z języka angielskiego MEMORY MASTER dla klas IV-VIII  B. Przybył, M. Baumgart
23.11.-  Konkurs z języka angielskiego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową B. Przybył, M. Baumgart
Wojewódzki konkurs Jezyka Polskiego dla uczniów SP - stap szkolny M. Piasecka
Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla klas IV-VI SP M.Helwig
GRUDZIEŃ Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla klas IV-VIII SP A. Przybył
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu M. Baumgart, 
04.12. -  Konsultacje indywidalne dla rodziców (pierwsza środa miesiąca) . Propozycje ocen niedostatecznych, godz. 17:00 Wszyscy nauczyciele
04-06.12 -  Rekolekcje szkolne dla klas I - VIII  D. Sikorska
Udział w ogólnopolskiej akcji "Szlachetna paczka"; klasy I-VIII SP  M. Szymkowiak, D. Sikorska
 Wyjazd uczniów klas IV-VI SP i VII SP do Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie oraz Czerniejewa - do firmy ZPHU " Zet Be" - producenta cukierków krówka wychowawcy klas
02.12. - Wyjazd do Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp. na spektakl "Nerwy do konserwy" dla klas IV-VIII M. Piasecka
12.12. - Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożnarodzeniową B. Przybył
Zajęcia projektowe w szkole - Przedstawienie zimowe - dzieci z oddziału przedszkolnego i Przedszkola Tygryski S. Antkowiak, A.Niemier P. Gołuch, J. Michalska
Konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim i niemieckim, kl. I-III SP, IV - VIII SP  M.Baumgart, B. Przybył, 
21.12.- Spotkanie uczniów z Gwiazdorem; dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziału przedszkolnego, klas I-VIII SP. Dyrekcja szkoły
21.12.- Uroczysty program jasełkowy , klasy I - VIII SP D. Sikorska
21.12. - Wigilia w szkole: przedstawienie jasełkowe, śpiewanie kolęd, spotkania w klasach przy choince; Wychowawcy klas
Wyjazd do Laboratorium Wyobraźni w Poznaniu dla klas I- III M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
27.12. - Udział we Mszy Św. z okazji rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego; poczet sztandarowy A. Niemier
STYCZEŃ   22.01.- Zebranie ogólne z rodzicami dzieci z przedszkola "Tygryski", oddziału przedszkolnego, klas I-III SP, IV-VIII SP oraz spotkanie z wychowawcami klas, godz. 17:00 Wszyscy nauczyciele
09.01. - Konkurs z języka angielskiego OLIMPUS ZIMOWY dla klas IV-VIII B. Przybył, M. Baumgart
10.01. - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020 B. Przybył, M. Baumgart
 Udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy klasy IV - VIII SP M. Szymkowiak
Olimpus wiosenny B. Przybył, M. Baumgart
03.01 -  Konkurs na projekt graficzny logo " bezpieczeństwo w internecie"  B. Przybył
Balik karnawałowy dla dzieci z klas I- III M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
Balik karnawałowy dla dzieci z oddziału przedszkolnego i Przedszkola Tygryski A. Niemier, S. Antkowiak
Uroczysty program  z okazji Dnia Babci i Dziadka kl. I-III SP M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
Zajęcia projektowe w szkole : wspólne wykonanie rakiety - "Tygryski" i oddział przedszkolny  S. Antkowiak, A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
Szkolny konkurs kolęd i pastorałek M.Szymkowiak, M. Baumgart
Zajęcia projektowe w szkole: Planetarium Mobilne ASTROLAB - "Tygryski" i oddział przedszkolny S. Antkowiak, A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
Wyjazd na kręgle i na lodowisko do  Poznania kl. IV-VIII SP  Wychowawcy klas
The Big Challenge B. Przybył, M. Baumgart
Udział we Mszy św. w intencji rocznicy wyzwolenia Ziemi Zaniemyskiej; A.Niemier
LUTY  Zajecia edukacyjne w pasiece. Spotkanie z pszczelarzem - wycieczka do Muzeum Pszczelarstwa w Swarzędzu  lub Centrum Wystawowo - Szkoleniowe Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolinczego e Sielniku dla klas I-III M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
Zajęcia projektowe w szkole: wizyta  Pani dietetyk - pogadanka nt. zdrowego odżywiania, Przedszkole "Tygryski" i oddział przedszkolny S. Antkowiak, K. Raburska, P. Gołuch
28.02 - Wyjazd do Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp. na spektakl "Bajki"Ignacego Krasickiego dla klas IV - VIII Wychowawcy klas
28.02.Wyjazd do Instytutu Genetyki w Poznaniu dla klasy VIII M. Piasecka
MARZEC 06.03 - Dyżór dla rodziców (pierwsza środa miesiąca) godz. 17:00 Wszyscy nauczyciele
Wyjazd do Laboratorium Wyobraźni w Poznaniu dla "Tygryski" i oddział przedszkolny S. Antkowiak, A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
wyjazd uczniów klas I - VIII SP do Rogalina i Puszczykowa - Muzeum Arkadego Fidlera Wychowawcy klas
 20.03.-  Konkurs "Olimpus" sesja wiosenna z języka angielskiego dla klas IV-VIII SP M.Baumgart, B. Przybył
20.03.- Wyjazd do Gminnego Ośrodka kultury w Środziw Wlkp. Na spektakl "Polskie Miasta w Bśni i Legendzie" - dzieci z oddziału przedszkolnego i Przedszkola Tygryski oraz klasy I -III SP Wychowawcy klas
21.03. - Powitanie Wiosny przez najmłodszych; Wychowawcy klas
Wyjazd do Centrum Edukacji Mikroskala w Koninie dla klas I - III  M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
21.03. - "Kangur" konkurs matematyczny, kl. II-VIII SP  A. Przybył
22.03. -  Konkurs z języka angielskiego OLIMPUSEK - sesja wiosenna dla klas I-III SP B. Przybył, M. Baumgart
Wyjazd uczniów klas VII - VIII SP do drukarni w Poznaniu Wychowawcy klas
Konkurs z jezyka niemieckiego dla uczniów klas IV - VIII I. Gabryel - Bryl 
23. 03. -  Rajd Rowerowy z okazji I Dnia Wiosny dla dzieci z oddziału przedszkolnego i Przedszkola Tygryski S. Antkowiak, K. Raburska, P. Gołuch
KWIECIEŃ 15.04.-  Konsultacje indywidualne dla rodziców połączone z wywiadówką, godz. 17:00 Wszyscy nauczyciele
05.04. - Dzień Sportu pt. "W zdrowym ciele zdrowy duch" - dzieci z oddziału przedszkonego i Przedszkola "Tygryski" wraz z rodzicami  S.Antkowiak, K. Raburska, P. Gołuch
15.04., 16.04., 17.04. - Egzamin klasy VIII SP Wszyscy nauczyciele
MAJ Światowy Dzień Zdrowia M. Helwig
20.05. - Obchody 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II D. Sikorska
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla uczniów gimnazjum w Liceum Ogólnokształcącym w Środzie Wlkp. M. Helwig
Wyjazd uczniów klas VII - VIII SP do Solaris Bus & Coach S.A. Zakładu konstrukcji Stalowyh w Środzie Wlkp.  Wychowawcy klas
Konkurs z języka angielskiego THE BIG CHALLENGE dla klas  IV- VIII. B. Przybył, M. Baumgart
Udział w Festiwalu piosenki anglojęzycznej i niemieckojęzycznej w SP 2 w ŚrodzieWlkp. dla klas IV - VIII SP B. Przybył, M. Baumgart, I.Bryl
Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. V-VI SP A. Przybył
03.05. -  Udział we Mszy Św. W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja; poczet sztandarowy A. Niemier, K. Raburska
06.05. - Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja M. Piasecka
8.05. - Udział we Mszy Św. za poległych w II Wojnie Światowej; poczet sztandarowy A. Niemier, 
Wyjazd do Parku Orientacji Przestrzennej w Owińskach - dzieci z oddziału przedszkonego i Przedszkola "Tygryski" S. Antkowiak, A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
CZERWIEC Wyjazd do "Mikroskala" Park Makiet w Koninie - "Tygryski" i oddział przedszkolny  S. Antkowiak, A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
Wyjazd do Czeszewa - do Centrum Edukacji Leśnej z okazji Dnia Dziecka dla klas I - III M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
Zajęcia projektowe w szkole: Animacje z Filharmonią Pomysłów z okazji dnia dziecka - "Tygryski" i oddział przedszkolny S. Antkowiak. A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
10.06 - Zajęcia projektowe w szkole: Dzień Mamy i Taty - "Tygryski" i oddział przedszkolny S. Antkowiak, A. Niemier, P. Gołuch, J. Michalska
Program artystyczny z okazji Dnia Matki i Ojca - kl. I-III SP M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
 29.05 -  Festyn rodzinny z okazji Dnia Matki i Ojca, godz. 16.00 - 20.00; dzieci z Przedszkola 'Tygryski", oddziału przedszkolnego, klas I-VIII SP  Wszyscy nauczyciele
31.05. Wyjazd do Nenufar Club w Kościnie  klasy I-III SP M. Padarz, M. Szymkowiak, A. Marczak
03.06 -  Dyżór dla rodziców (pierwsza środa miesiąca), godz. 17:00 Wszyscy nauczyciele
Wyjazd na 4 dniowa wycieczkę dla uczniów z klas IV- VIII SP do Gdańska Wychowawcy klas
26.06. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019 / 2020 Wychowawcy klas